Najlepšie smoothie + recepty, ktoré si vychutnáte

Najlepšie smoothie
najrecepty.eu

Čoraz viac sa do popredia dostávajú obľúbené nápoje smoothie. Ide o zmixovanie ovocia alebo zeleniny spolu s mliekom, poprípade vodou. Výhoda týchto nápojov je, že si ich môžete robiť na rôzne spôsoby, pričom vás dokonale zasýtia. Základom je kvalitný mixér, suroviny a v neposlednom rade recepty, ktoré vám prinášame v tomto článku.

1. Čučoriedkové smoothie

Ovocné smoothie patria medzi obľúbené a rozhodne sa niet čomu čudovať. Výnimkou nie je ani čučoriedkové smoothie, ktorý si je možné pripraviť aj v kombinácii s čerstvým pomarančom a ananásom. Tento nápoj je vhodný nielen počas horúcich letných dní, ale taktiež aj počas každého ročného obdobia.

Recept

Čučoriedkové smoothie

2. Smoothie ako spaľovač tukov

Kombinácia ovocia a zeleniny rozhodne nie je zlý nápad. Dôkazom toho je aj smoothie, ktoré v sebe obsahuje výživné a plnohodnotné látky s vysokým zložením vitamínov. Je skvelým riešením na raňajky, kedy vás nakopne na celý deň. Vďaka výživným látkam, ktoré sa nachádzajú v zložení je účinným nápojom aj pri spaľovaní kalórií.

Recept

3. Mangovo – jogurtové smoothie

Ak máte chuť na nápoj z ovocia, skvelým riešením je príprava mangovo – jogurtového smoothie. Tento nápoj vás dokonale osvieži a pripraviť ho môžete aj zo zamrazeného ovocia, pričom bude účinok rovnaký.

Recept

Na záver

Veríme, že sme vás týmito chutnými receptmi na obľúbené smoothie inšpirovali a budete si ich pripravovať na dennej báze. Účinky týchto zázrakov sa totiž prejavia takmer ihneď.

Redakcia NajRecepty.eu
Radi varíte? Chcete sa podeliť o svoj recept s ostatnými? Neváhajte, zaregistrujte sa a pridajte hneď sem svoj recept.

Tiež sa ti môže páčiť